Отлично представяне на Дани Цанков и Николай Павлов в Чехия

Състезателите на „М6 Ямаха рейсинг тийм“ Дани Цанков и Николай Павлов се представиха отлично в Чешкия шампионат по мотокрос в Рудник през уикенда. Надреварата беше в два дни с по два манша и награждаване след всеки състезателен ден.

В клас МХ 65 в съботния ден Дани Цанков завърши трети в общото класиране, след като записа второ и трето време в двата манша. В неделя Цанков остана четвърти след 4-то и 3-то време в маншовете.

В МХ 50 Николай Павлов записа 11-то и 8-мо място в състезанието в събота, което му отреди 8-то място в крайното класиране. В неделната надпревара след 6-ти места в двата манша Николай за е и 6-то място в общото подреждане.

„Всички сме много доволни от състезанието, като и двамата се представиха много добре. Видяхме какво е нивото на конкуренцията и се надявам в следващите стартове да сме още по-добри.“, коментира за БФМ мениджърът на „М6 Ямаха рейсинг тийм“ Мартин Тодоров.