НОВИНИ

За пръв път в България републикански шампионат драг рейсинг

В България вече официално ще има републикански шампионат драг рейсинг, след като беше подписан договорът между Българската федерация по мотоциклетизъм и промоутъра на надпреварата „Хела мото спорт“ в лицето на Християн Калайджиев.

Кабакчиев 4-ти във Франция

Теодор Кабакчиев завърши на 4-то място в „24МХ Alestrem Extreme Enduro“ в Ales, Франция, което се оказа изключително тежко състезание, тъй като завършиха само 4 от общо близо 500 участници.

Теодор Кабакчиев ще кара във Франция

Топ ендуро пилотът ни Теодор Кабакчиев ще участва в едно от силните състезания през годината, като част от подготовката му за Световното първенство по хард ендуро.

Кабакчиев с 3-то място на старта на сезона в Испания

Теодор Кабакчиев зае 3-то място в първия кръг от първенството на Испания по хард ендуро в La clua de Bassella край Леида.

Честит рожден ден, Богдан Николов!

68-ия си рожден ден празнува Почетният президент на Българската федерация по мотоциклетизъм Богдан Николов.

Теодор Кабакчиев започва сезона в Леида

Топ състезателят ни в Ендурото Теодор Кабакчиев започва пръв от българите зад граница участие в шампионат през 2023 година.