НОВИНИ

Теодор Кабакчиев и Любомир Иванов участват в Sea to Sky 2021

За първи път двама българи – Теодор Кабакчиев (Еконт) с „Хускварна“ и Любомир Иванов (Препараторите) с „ГасГас“ застанаха рамо до рамо в клас Gold на ендуро надпреварата Sea to Sky 2021 в околностите на  Кемер, Турция.

27 наши мотокросисти атакуват Гърция

27 български състезатели ще участват в последния кръг на BMU Euro Motocross Championship в Яница, Гърция.

Министърът на спорта награди европейски шампиони и призьори на БФМ

Заслужено признание от спортния министър Андрей Кузманов получиха най-добрите състезатели по мотоциклетизъм на БФМ.

Павел Кашов - 13-ти в Европейския шампионат куадкрос

Павел Кашов с „Yamaha“ от „Мото Екстрийм Русе“ зае 12-то място в последния кръг от Европейския шампионат куадкрос (атв мотокрос) в Крамолин, Чехия и 13-то в крайното подреждане за сезона.

Крайно класиране - отборно от РШ писта за сезона

Крайно класиране в Републиканския ни шампионат на писта - отборно след стартовете в Плевен и Серес:1.

Крайно класиране и призьори от РШ Супермото за сезона

Крайно класиране в Републиканския ни шампионат Супермото след стартовете на летищен комплекс "Долна Митрополия" край Плевен:Supermoto Junior65cc1.