НОВИНИ

Кабакчиев 10-ти в 5-ия кръг от Световното първенство по хард ендуро на FIM

Теодор Кабакчиев зае 10-то място в 11-то издание на „Red Bull Tennessee Knockout“ в Sequatchie, Tennessee - 5-ти кръг от Световното първенство по хард ендуро на FIM и първо състезание извън Европа.

Теодор Кабакчиев ще защитава България и Европа в Red Bull Tennessee Knockout

Най-добрият ни ендуро състезател Теодор Кабакчиев ще участва в 11-то издание на „Red Bull Tennessee Knockout“, което ще се проведе този уикенд в тренировъчния център Trials в Sequatchie, Tennessee.

Двама българи в 3 и 4 кръг на BMU Eurochampionship по Супермото

Двама състезатели ще представят България в поредните кръгове (3 и 4) от BMU European championship по Супермото в румънския град Прежмер, близо до Брашов.

Малшанс и 9-то място за България на FIM Junior Motocross World championship

България зае 9-то място от 22 държави в крайното класиране-отборно във FIM Junior Motocross World championship, което се проведе този уикенд в Мегалополис, Гърция при необичайно високи температури.

Кабакчиев е 8-ми в 3-ия кръг на Световния хард ендуро шампионат

Теодор Кабакчиев завърши на престижното 8-мо място в 3-ия кръг на Световния хард ендуро шампионат „RedBull Romaniacs“ в Сибиу, Румъния.