НОВИНИ

Крайно класиране и призьори от РШ писта за сезона

Крайно класиране в Републиканския ни шампионат на писта след стартовете в Плевен и Серес:SP 1251.

Крайно класиране и призьори от BG-X Enduro за сезона

Крайно класиране в Републиканския ни шампионат BG-X Enduro за 2021 година след стартовете в Кърнаре, Банско, Корница, Горна Малина, Сопот, Скобелево и Кирково:Pro1.

Феноменален успех за Мартин Чой и "Energy Endurance 91" в Световния шампионат по ендуранс

Мартин Чой и съотборниците му от френския отбор "Energy Endurance 91" (Kawasaki) Карел Пешек и Ноел Русанж направиха уникално състезание и заеха 3-то място в клас Superstock в последния кръг от Световния шампионат по ендуранс „6 Hours of Most“ на „Autodrom Most“ в Чехия.

Доминация на "Хела Мотор спорт" и "Киппен МХ рейсинг тийм" под дъжда в Плевен

Състезателите на "Хела Мотор спорт" доминираха в 9-ия кръг на Републиканския ни шампионат на писта на летищенкомплекс "Долна Митрополия" край Плевен, след като взеха 3 първи, две 2-ри и едно 3-то място.

Сезонът в РШ писта и Супермото завършва в Плевен

Летищен комплекс “Долна Митрополия“ край Плевен приема последните два старта от Републиканските ни шампионати на писта и Супермото.