НОВИНИ

Шампионите в Супермото станаха ясни във Враца

Полина Иванова от „Киппен МХ рейсинг тийм“ с „Kawasaki“ в SM 65, Никола Досев от „НСА моторспорт“ с КТМ в SM 85, Радостин Михайлов от „Киппен МХ рейсинг тийм“ с „Kawasaki“ в S3 и Веселин Иванов от МСК „Плевен“ с „Honda“ са шампионите за 2022 в Супермото.

Кабакчиев не завърши в Испания, но запази мястото си в ТОП 4 на Световното

Теодор Кабакчиев не успя да завърши в последния кръг от Световния хард ендуро шампионат в Испания – „24MX Hixpania Hard Enduro“, след като удари камък и падна по време на надпреварата.

5-то място за България на Европейската купа на нациите по мотокрос

Българските състезатели постигнаха отлично класиране на в FIM Europe Motocross of European Nations, след като завършиха 5-ти в Талавера де ла Рейна, Испания.

Сезонът в Супермото завършва Във Враца

На картинг пистата във Враца този уикенд са последните два старта от Републиканския шампионат в дисциплината Супермото за този сезон.

Хисаря се завръща на картата на мотокроса

Мотополигонът край Хисаря след дълго отсъствие от календара отново ще приеме надпревара в мотокроса – стартовете от 6-ия кръг на „Купа България“.

8 българи на BMU European championship по мотокрос в Турция

Мотополигонът край Гьонен, Турция ще е домакин на стартовете от 8-ия кръг на BMU European championship по мотокрос.